Om senteret

Velkommen til Jessheim Storsenter med ca 150 butikker og serveringssteder - midt i hjertet av Jessheim by. Senteret er øvre Romerikes største motehus.

Butikker som finnes på senteret

Jessheim Storsenter har ca 150 butikker og spisesteder, hvor spesielt utvalget innen mote og sport er stort. Med beliggenhet midt i Jessheim by har senteret etablert mange ulike spisesteder. Flere av spisestedene har egen uteservering hvor man har mulighet til å hygge seg utover senterets ordinære åpningstider. Dette er noe som er med på å skape en levende by.

Noen av de største butikkene

H&M / Anton Sport / Vinmonopolet / Egon / Kanutten / Frøken Pedersen / Rema 1000 / Boots apotek / Clas Ohlson / XXL / G-MAX / Power / Starbucks / Meny

Parkering

Senteret har 3 parkeringshus som tilsammen har en kapasitet på 1400 parkeringsplasser. Du kan stå opptil 2 timer gratis i senterets åpningstid.

Les mer om parkering på Jessheim Storsenter.

Hittegods

Vi får daglig levert inn hittegods til Informasjonen, og prøver umiddelbart å finne eieren. Ta turen innom Informasjonen eller ring 639 96 960. Alle gjenstander som innleveres til Informasjonen blir registrert og lagret i omtrent 1 måned, før det da blir levert til Fretex.

Leie lokale på senteret

Ønsker du å starte butikk eller spisested på Jessheim Storsenter, kan du kontakte Eiendomsansvarlig Fredrik H. Kværner for en uforpliktende samtale.

928 02 047 / fredrik@jessheimstorsenter.no

Kontaktinformasjon

Informasjonen Nina Brenni

639 96 960 / info@jessheimstorsenter.no

Eiendomsdirektør Tore Kværner

905 69 003 / tore@jessheimstorsenter.no

Eiendomsansvarlig Fredrik Kværner

928 02 047 / fredrik@jessheimstorsenter.no

Utviklingsansvarlig Jon Bakke

971 72 051 / jon@jessheimstorsenter.no

Senterleder Line Gustavsen

482 26 605 / line@jessheimstorsenter.no

Markedskoordinator Trine Hagelia

911 86 767 / trine@jessheimstorsenter.no

Markedskoordinator Aileèn Olsen Røseth

473 15 095 / aileen@jessheimstorsenter.no

Markedskoordinator Hanne Thorberg Simonsen

900 64 094 / hanne@jessheimstorsenter.no

Teknisk/administrerende sjef Ole Morten Bordal

915 33 204 / ole.morten@jessheimstorsenter.no

Driftssjef Lars Thune

469 45 210 / lars@jessheimstorsenter.no

Sikkerhetssjef Kristian Sveen

904 74 666 / kristian@jessheimstorsenter.no

Vaktmester Bjørn Ivar Iversen

900 13 370 / drift@jessheimstorsenter.no